Агротраксервіс Житомир розширив свою діяльність

Підприємство стало одним з основних дилерських хабів для прихильників сучасних вантажних автомобілів та якісного сервісу.

Про це повідомляє голова Житомирської ОВА, передає Агентство новин “Надія”.

Протягом трьох років центр був авторизованим сервісом MAN. І сьогодні він продовжує працювати під керівництвом провідних спеціалістів із Німеччини.

З початку повномасштабного вторгнення MAN не припиняв свою діяльність. Спеціалісти центру ремонтували авто, які застрягли у величезних корках на трасі Київ-ЧОП, лагодили пасажирський та вантажний транспорт, що евакуював людей та доставляв гуманітарну допомогу. Вони обслуговували різноманітний транспорт.

Центр співпрацює з багатьма виробниками. Серед них є такі світові марки як MAN, Neoplan, Schmitz, Schwarzmuller, Kogel, SAF, BPW та інші бренди.

Масштаб комплексу дозволяє проводити огляд та ремонт протягом місяця понад 100 одиниць транспорту. На території центру є 8 оглядових боксів та три 27-метрові оглядові ями. Підприємство має сучасну техніку, яка дозволяє проводити комп’ютерну діагностику. Також у наявності є спеціальна лінія з гальмівним стендом. Все це дозволяє швидко і точно встановити причину несправності.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів