Danne Montague-King — легендарна лікувальна косметика DMK зі США

Доктор Данне Монтегю Кінг у юності зазнав усі незручності та розчарування, які чекають на людину з важким ступенем акне. Саме це підштовхнуло його до глибокого вивчення дерматології та заснування бренду лікувальної косметики DMK, який ось уже 20 років займає лідируючі позиції у сфері лікування шкірних захворювань.

Завдяки невпинній роботі доктора Данне світ хімії та косметології дізнався, що саме вітамін С дає можливість стимулювати синтез колагену, уповільнюючи старіння. Також він перший почав використовувати у своїх засобах ферменти для запобігання та боротьби зі зморшками.

Продукцію бренду гідно оцінили дерматологи, косметологи, і, звичайно ж, щасливі клієнти, яким вдалося позбутися проблем зі шкірою, що буквально отруюють їхнє життя.

Спробуйте косметику DMK https://laserhousecosmetics.com.ua/ua/danne-montague-king/!

Кому підходить косметика DMK?

Насамперед, потрібно розуміти, що така косметика є лікувальною, тому її як і будь-які інші ліки не можна застосовувати самостійно, без консультації та спостереження про лікаря-косметолога чи дерматолога.

Насичені склади та висока концентрація активних речовин дають можливість вам досягти по-справжньому вражаючих результатів, але проводити терапію шкіри варто виключно під регулярним наглядом із боку фахівця.

До складу косметики входять кислоти, антиоксиданти, пептиди та органічні екстракти.

Ви зможете підібрати повноцінну лінійку засобів, яка повністю задовольнятиме ваші запити, а також ідеально підходитиме до типу та стану шкіри.

Косметика DMK

Завдяки косметиці DMK ви зможете вирішити такі проблеми: акне, вугрі, гіперпігментація, розтяжки, рубці. Також вона чудово підходить для згладжування глибоких зморшок та омолодження шкіри.

Догляд згідно з філософією DMK має включати очищення, зволоження, відновлення й лікування, а також захист від шкідливого впливу довкілля.

На сайті Лазерхауз Косметикс ви зможете придбати будь-які засоби від цього бренду з безкоштовною доставкою по Україні. Ми працюємо тільки з офіційним постачальником, тому ви можете не побоюватися підробок. Але для покупки обов’язково потрібний рекомендаційний лист спеціаліста центру Лазерхауз. Якщо у вас його немає, ви можете записатися на консультацію прямо через інтернет-магазин Лазерхауз Косметикс.

Остерігайтесь підробок та неофіційного товару. Згідно з політикою бренду вільний продаж космецевтики Danne заборонено! Придбати косметику DMK можливо тільки після консультації косметолога.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів