Вуха горять – значить про вас говорять. Є ще низка народних прикмет, чому горять вуха, і не всі з них широко відомі. Легенди та наукові статті дають пояснення цьому фізіологічному феномену.
З цього матеріалу ви дізнаєтесь:
- Навіщо горить ліве вухо?
- Чому горить праве вухо?
- Навіщо горять обидва вуха?
- Думка медиків, чому горять вуха.
Навіщо горить праве вухо?
Жар у правому вусі – щасливий знак. Він обіцяє зміцнення позитивної репутації у колективі та суспільстві. Вас хвалять, підкреслюють позитивні якості характеру та професійну компетентність. Праве вухо горить, якщо люди хочуть подзвонити вам, зустрітися та поговорити, зробити цікаву пропозицію.
Кенсі Куперрідер у своєму блозі пише, що прикмети про правий бік тіла вважаються позитивними. Права половина – чоловіча, вона втілює зв’язок з батьком та його родом. Всі тілесні відчуття та захворювання справа дістаються від тата. Якщо вухо горить праворуч у жінки, це означає таке:
- Глобальні зміни у особистому житті.
- Для невільних — до освідчення в коханні, пропозиції руки та серця, спільного проживання чи народження спадкоємців.
- Для вільних – до появи нового шанувальника.
Якщо горить праве вухо, можна визначити хто саме думає про вас. Подумки перебирайте за іменами найближчих знайомих чоловіків. Як тільки уявіть образ того, хто згадує, вухо заспокоїться.
Чоловіку такий симптом нагадує про цілепокладання. Необхідно зосередитися на важливих завданнях та не відволікатися на дрібні справи. Ось ще кілька трактувань прикмети, коли горить праве вухо у чоловіків:
- Нагадування про важливі ділові зустрічі.
- Необхідність коригування планів.
- Потреба залучення додаткових ресурсів задля досягнення мети.
Значення має й те, у який день тижня горить праве вухо. У понеділок воно попереджає про конфліктну ситуацію, у вівторок — про сварки з найближчим оточенням. У середу віщує позитивні зміни, у четвер — сюрприз. Праве вухо у п’ятницю горить до доленосної зустрічі, у суботу — до стомлюючих справ, а в неділю — до успіху та прибутку.
Чому горить ліве вухо?
Це ознака того, що ви у всіх на вустах. Жар у лівій вушній раковині означає, що людину обговорюють багато людей, пліткують, перемиваючи кісточки, намагаються безпідставно очорнити, підмочивши репутацію. Обговорення йдуть у негативному ключі, це викликає жар у вусі, провокує легке нездужання чи серйозне захворювання.
Вважається, що ліва половина тіла жіноча. Відчуття та захворювання, що виникають у ній, передаються від матері з покоління до покоління. Якщо ліве вухо горить у жінки, це означає таке:
- Серйозний конфлікт, розлучення з партнером.
- Необдумані витрати.
- Проблеми на роботі.
Ліва сторона тіла метафізично пов’язані з різними негативними ситуаціями. У чоловіків ліве вухо горить, попереджаючи про такі моменти:
- Конфлікт із керівництвом.
- Сварка із близькими друзями.
- Напружена розмова з коханою жінкою.
- Зустріч із людиною, дії якої розчарують.
- Ризик надмірних витрат та ризикованих фінансових операцій.
Легке почервоніння означає поодиноку згадку людини у розмові. Яскраво-червоний колір вуха та відчутне печіння в ньому — ознака заздрощів та емоційної реакції на людину, у якої з’явилися такі відчуття. Джулія Лудін, духовний практик із Швеції, також пише, що ліве вухо горить, коли потрібно захистити себе енергетично.
Негативно вплив прикмети пом’якшують деякі дні тижня. Жар у лівому вусі у понеділок — до проблем на роботі, у вівторок — до сімейних обговорень. У середу він нагадує про важливі домовленості. Ліве вухо горить у четвер до приємної новини, у п’ятницю — до побачення, у суботу попереджає про інтриги, а в неділю обіцяє успіх.
Навіщо горять обидва вуха?
Обидва вуха горять, сверблять і червоніють у тому випадку, коли хтось дуже хоче побачитися з вами, поспілкуватися, обговорити важливі питання та зробити цікаву пропозицію. Як правило, такий знак тлумачать позитивно і жодної загрози, розчарувань та негативу він не несе.
Єдиний привід для тривоги виникає тоді, коли вуха горять наростаючою, і цей жар триває тривалий час. Жар в обох вухах віщує зустріч із людиною з минулого. Поки що незрозуміло, з радісною чи тривожною новиною він прийде.
Ще одне пояснення жару у вухах стосується погодних прикмет. Вважається, що обидва вуха горять напередодні зміни погоди. Ось як слід тлумачити прикмету:
- Для народжених навесні та влітку – до потепління.
- Для народжених восени та взимку — до похолодання.
Вуха горять з ранку до з’ясування стосунків у листуванні, вдень — до конфліктів на роботі та у дружньому колі, а ввечері — до скандалу у родині.
Така прикмета пророкує зміни в особистому житті. Вони будуть щасливими, тому що про людину думає таємний шанувальник, готовий відкрити свої почуття та запропонувати бути разом. Юну дівчину запросять на побачення, заміжня відкриє свої почуття колега по роботі, а літня дама здобуде доброго друга в особі сусіда або партнера по щоденних прогулянках.
Думка медиків, чому горять вуха
Медики не покладаються на народні прикмети, а шукають фізико-психологічні причини, що дозволяють пояснити, чому вуха горять. Стеф Коельо, автор статей про здоров’я, включає в список причин спека у вухах такі фактори:
- Гіпертрофована емоційна реакція.
- Вушні та шкірні інфекції.
- Алергія.
- Зміни гормонального фону.
- Синдром червоного вуха.
Про синдром червоного вуха пише автор публікацій про здоров’я Анжеліка Боттаро, називаючи його вкрай рідкісним розладом. Вона вважає, що почервоніння та свербіж у вухах не привід для стресу. Однак слід виключити серйозні причини для тривоги, такі як розацеа, неврологічні розлади, онкологія, мастоцитоз або анафілаксія.
Деніс Кларк виділяє два різновиди синдрому червоного вуха:
- Первинний, який виникає у дітей, підлітків та молодих людей.
- Вторинний, характерний для жінок та людей похилого віку.
І в тому, і в іншому випадку автор вважає, що це відхилення все ще недостатньо вивчене. Група італійських учених під керівництвом В. Райєлі вказує, що вперше про синдром заговорили 20 років тому. Але знадобиться більше часу та зусиль, щоб виявити його ключові причини та особливості.
Чому вуха горять? Праве вухо горить до щасливих змін у роботі та особистому житті, ліве попереджає про плітки та пересуди, а обидва вуха горять на зміну погоди. Медики вважають причиною спека у вухах гормональний збій, інфекцію, алергію чи синдром червоного вуха. Щоб виключити медичну складову, відвідайте лікаря.