Дистанційка – все! Сім навчальних закладів на Житомирщині розпочнуть очне навчання

Незабаром учні семи закладів освіти сядуть за парти.

Про це повідомляє Житомирська ОДА, передає Агентство новин “Надія”.

Очне навчання розпочнеться для 494 школярів, 141 дошкільнят та 140 працівників.

Представники профільного департаменту Житомирської ОВА, рятувальники і поліція розглянули 18 пакетів від шкіл та садочків в Лугинській, Чуднівській, Бердичівській, Семенівській, Краснопільській, Гришковецькій, Народицькій і Вчорайшенській громадах. Вони вирішили дозволити відновити очний освітній процес у деяких навчальних закладах, а в інших – змішаний.

Серед них до очного навчання повертаються Красівський заклад дошкільної освіти «Казка» у Семенівській громаді, Крилівський дошкільний навчальний заклад «Сонечко» у Вчорайшенській громаді, Путиловицький заклад дошкільної освіти «Дзвіночок» в Лугинській громаді та Вакуленчуківський ліцей в Чуднівській громаді.

Змішане навчання буде у Путиловицькому ліцеї в Лугинській громаді, Іванопільському ліцеї у Краснопільській громаді та у закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №26 «Сяйво» у Бердичівській громаді.

Загалом на Житомирщині рекомендовано погодити очний або змішаний формат навчання 1052 закладам, де наразі навчається понад 122 тисячі дітей.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів