Хочете купити насіння з доброю схожістю – інтернет-магазин Good Harvest стане у нагоді

Як тільки приходить весна, настає час перевірити свої запаси насіння. І якщо вони незадовільні, потрібно знайти, де купити ще. Але якщо ви вже не перший рік займаєтесь садівництвом та городництвом, то знаєте, що, на превеликий жаль, багато пакетиків з насінням перетворюються на викинуті гроші. А все тому, що мають дуже малий відсоток схожості. Запобігти втраті грошей можна зверненням до сайту https://good-harvest.ua. Інтернет-магазин працює багато років та пропонує насіння тільки перевірених виробників.

В каталозі представлені товари вітчизняних брендів: Елітсортнасіння, Яскрава, Кемілайн Агро та багато інших. Є пропозиції й від закордонних виробників:

  • з Польщі – Legutko, Bros, Malopolska Hodowla Roslin-HBP;
  • з Голландії – Syngenta, Rijk Zwaan, Hem Zaden, Hazera, Wing Seed, Vitalis Zaden;
  • з Німеччини – Benary, Feldsaaten Freudenberger, Satimex, Chrestensen;
  • з Італії – Anseme, United Genetics, Valagro;
  • з Туреччини – May Seeds, Seto, Yuksel Tohum, Doktor Tarsa;
  • з Франції – GSN Semences, Clause-Tezier, SBM Life Science;
  • з Америки – Pan American, Dorsing Seeds, Lark Seeds.

І це лише коротенький перелік по кожній країні. Більше інформації можна побачити на сайті інтернет-магазину Good Harvest та обрати насіння тих брендів, які найбільше подобаються за своїм асортиментом.

Всі постачальники були відібрані за декількома показниками. Насамперед враховувалась наявність позитивних відгуків. А також, методи зберігання посадкового матеріалу. Тому в інтернет-магазині можна купити насіння, яке обов’язково дасть добрі сходи.

Асортимент компанії Good Harvest

Звернувшись до інтернет-магазину good-harvest, можна запастись величезним переліком насіння. А щоб було легше обрати потрібне, асортимент розбитий за напрямками.

  1. Насіння квітів і трав. В групі однолітні та багаторічні рослини. Є трав’янисті види, кущі та дерева.
  2. Насіння зелені. Мікрозелень, лікарські трави та спеції – все можна знайти у цьому розділі.
  3. Насіння овочів. Найбільший вибір видів та сортів для поціновувачів власної городини.

Є в каталозі й групи «Захист рослин» та «Добрива і стимулятори росту». В них можна знайти фунгіциди від хвороб, обробку перед посадкою, добрива, стимулятори росту тощо. А щоб було менше клопоту, можна зазирнути до розділу сайту «Товари для дому». Та придбати засоби боротьби зі слимаками, кротами та іншими шкідниками. 

Які б насіння та добрива не потрібно було купити, ціна буде низькою. Інтернет-магазин співпрацює з виробниками без посередників, та має можливість утримувати вартість свого товару від стихійних стрибків.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів