Оздоровчі заклади Житомирщини приєдналися до проєкту «Гроші ходять за дитиною»

8 дитячих оздоровчих закладів долучилися до проєкту, який запровадив уряд України.

Про це повідомляє Житомирська ОДА, передає Агентство новин “Надія”.

Кабінет Міністрів запровадив механізм “гроші ходять за дитиною”, який реалізовуватиметься при оплаті послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

На Житомирщині до проєкту долучилося 8 оздоровчих закладів. Серед них ДОЗ «Чайка», м. Андрушівка, ДЗ «Дзвіночок», с. Дениші, табір «Відкрите серце», с. Озадівка, табір «Орлятко», с. Левків, КП ОДЮЗ «Березовий гай», с. Скраглівка, «Супутник», с. Іванівка, табір «Лісова казка», селище Кам’яний Брід та КП «Соколятко», с. Скраглівка.

Відповідно до цього проєкту, родини, які опинилися у складних обставинах, можуть отримати кошти для оздоровлення та відпочинку дітей.

Батьки зможуть отримати спеціальну картку, на яку будуть надходити кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів (14,165 тис. грн) для дітей віком 6-18 років.

На ці гроші батьки зможуть придбати путівки на оздоровлення або відпочинок дитини в одному з таборів у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій, Тернопільскій областях. Загалом у Державному реєстрі є 16 оздоровчих закладів.

Проєкт стартує 1 червня. Оздоровлюватися за програмою зможуть діти 7-18 років.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів