Що робити, щоб камера заднього виду не запітніла взимку?

І як краще очистити її, щоб картинка була чіткою?

Навіщо потрібна камера заднього виду та де її знайти?

Об’єктив камери заднього виду зазвичай встановлюється або поруч із реєстраційним номером або на дверцятах багажника. Камера постійно знімає все, що відбуватиметься позаду автомобіля, і передає зображення на екран. Особливо корисна така камера при паркуванні: вона допомагає краще визначити межі ділянки паркування, вчасно побачити можливі перешкоди і зорієнтуватися.

Що робити, якщо камера заднього виду запотіла або забруднилася?

Камера заднього виду традиційно розташовується в самому брудному місці автомобіля: саме задня частина кузова бере на себе основну порцію бруду. Тому в міжсезоння об’єктив часто страждає від води, піску, а в холодну погоду може ще й запітніти від перепадів температури. Як найшвидше і найефективніше очистити камеру заднього виду?

За допомогою вологої серветки

Цей спосіб очищення підійде, якщо на об’єктив налип сухий бруд — пісок або пил. Саме волога серветка допоможе м’яко очистити прилад, не залишивши подряпин, які з часом можуть погіршити картинку.

За допомогою серветки для протирання лінз

Цей засіб стане в нагоді, якщо бруду на об’єктиві немає, а він запітнів, наприклад, через перепад температур. Спеціальна серветка ідеально очистить лінзу і при цьому не зашкодить її. Якщо забруднення або помутніння занадто сильне (наприклад, присутні жирові сліди від пальців), змочіть серветку рідиною для протирання лінз або моніторів, а потім насухо протріть спеціальною серветкою.

Чим обробити камеру заднього виду, щоб захистити її від забруднень?

Силіконовий гель

Цей засіб добре справляється зі снігом та мокрим брудом, що особливо актуально у зимовий період. Нанесіть трохи на суху м’яку ганчірку (краще беріть серветку з мікрофібри, оскільки вона не залишає розлучень і мікроволокон) і акуратно обробіть об’єктив камери. Дайте засобу повністю висохнути.

Захисний гель «антидощ»

Цей засіб захищає лінзу від вологи та вогкості та більш актуально у мокрий сезон року, навесні чи восени. Рекомендується оновлювати засіб час від часу або як тільки ви помітите, що його ефект слабшає.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів