Студенти з Житомирщини можуть отримати стипендію імені Героїв Небесної Сотні

Відсьогодні Житомирські вузи можуть подати кандидатів на отримання стипендії.

Про це повідомляє Житомирська ОДА, передає Агентство новин “Надія”.

Отримати стипендію імені Героїв Небесної Сотні можуть студенти та курсанти, які здобувають освіту за такими спеціальностями як фізична терапія, ерготерапія, залізничний транспорт, агроінженерія, економіка, військове управління (за видами збройних сил), географія, архітектура та містобудування, інженерія програмного забезпечення, сценічне мистецтво та психологія.

Брати участь в здобуті стипендії можуть студенти, які досягли значних успіхів у навчанні та продемонстрували себе у громадській діяльності. Також курсанти, які мають зразкову військову дисципліну.

Кожен заклад освіти може висунути на стипендію лише одного кандидата. Його документи потрібно надіслати до ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Процес подачі документів триватиме до 15 червня 2023 року.

Серед документів мають бути супровідний лист із підписом керівника закладу освіти, рішення вищого органу студентського самоврядування та матеріали, що підтверджують активну громадянську позицію кандидата, мотиваційний лист від студента, витяг з рішення стипендіальної комісії, що підтверджує право на призначення академічної стипендії, матеріали, що підтверджують успіхи та досягнення курсанта.

Їх необхідно надіслати у двох примірниках. Паперовий варіант на адресу ДНУ ІМЗО МОН: 03035, Україна, місто Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, Сороці Ользі Василівні. Електронну версію (відскановані pdf-документи) на електронну адресу o.soroka1982@gmail.com з поміткою «Кандидат на призначення стипендії».

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів