У Житомирі на свята відключень води не буде – Житомирводоканал

На початку листопада КП «Житомирводоканал» розпочало перекладання аварійної ділянки північного магістрального трубопроводу.

Про це повідомили на сайті міської ради, інформує агенція Надія.

В результаті тривалої експлуатації водопровід піддавався корозії, що призводило до вторинного забруднення води, що транспортується мережею, та її значних втрат. Реконструкція знаходиться на завершальному етапі.

“Роботи мали закінчитися до 25 грудня, але перебої з електроенергією вплинули на терміни виконання робіт, вони триватимуть до Нового року. Найбільші проблеми виникли із житловими забудовами, адже водопровідні труби проходять під житловими будинками. Ми проводили переговори з власниками будинків, підрядна компанія зобов’язана відновити та компенсувати завдані збитки. Наразі виконано близько 70% робіт на трубопроводі у 450 метрів”, — говорить Роман Ілик, директор КП «Житомировводоканал».

У водоканалі запевнили, що на свята у Житомирі відключень води не буде. Перепідключення проведуть у січні, після чого містяни отримають воду кращої якості та стабільне, безаварійне водопостачання.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів