В 63 закладах освіти Житомирщини можна отримати ваучери на навчання

Такою можливістю мають змогу скористатися переселенці та особи, які звільнилися з полону.

Про це повідомляє Житомирська ОДА, передає Агентство новин “Надія”.

Ваучер – це документ, за допомогою якого повністю або частково оплачується вартість навчання у закладах освіти. Його можна отримати для навчання за 70 професіями та спеціальностями.

Це стосується також перепідготовки за робітничою професією, здобуття ступеня магістра на основі вищої освіти за іншою спеціальністю чи підвищення кваліфікації.

Отримати ваучери можуть ВПО працездатного віку та звільнені з полону особи. Проте бажаючі отримати такий документ мають бути не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні та мати професійну (професійно-технічну), фахову передвищу або вищу освіту. Такою можливістю можуть скористатися люди, які раніше не отримували ваучер. А також не проходили протягом останніх 3 років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття. Цей факт встановлює відповідна Комісія, яка працює при Мінреінтеграції.

На Житомирщині у програмі беруть участь 29 вищих навчальних закладів, 15 закладів професійно-технічної освіти та 19 факультетів післядипломної совіти.

Щоб отримати ваучер, необхідно звернутися до центру зайнятості.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів