Відсьогодні житомирські родини, які втратили годувальника, можуть оформити виплати

Стартувала програма фінансових виплат для постраждалих від війни родин з дітьми, які втратили одного або обох годувальників через збройну агресію рф.

Про це повідомляє голова Житомирської ОВА, передає Агентство новин “Надія”.

Програма фінансових виплат стартувала у Житомирській області 2 травня, за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Координує проєкт ГО In Touch Ukraine Foundation.

Отримати виплати зможуть сім’ї, які втратили через війну одного або обох годувальників та на даний момент мешкають на території Житомирської області.

Фінансова допомога складатиме 2200 грн на кожного представника родини, але розрахована не більше, ніж на п’ять осіб. Зокрема родина може отримати всю суму за три місяці одразу – 6600 грн на кожного.

Щоб оформити виплати, необхідно звернутися до управління соціального захисту, ЦНАПів та інших соціальних працівників у місцевих громадах.

З документів при собі треба мати паспорт, ідентифікаційний код, номер банківського рахунку та підтверджувальні документи статусу родини відповідно до вимог цієї програми. У випадку відсутності банківського рахунку, кошти можна отримувати через “Укрпошту”.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів