Як поводитися після спонтанної ночі з незнайомкою: 5 проблем, з якими ви можете зіткнутися

Припустимо, напередодні в барі ви познайомилися з приголомшливою дівчиною, а сьогодні вранці прокинулися в одному ліжку. Ось вам 5 незручних ситуацій, в яких ви можете опинитися, та способи їх розрулити.

1. Вона запитує, чим ви сьогодні займетеся, а ви боїтеся здатися нудним та неоригінальним

Не варто намагатися її здивувати, кажіть усе, як є. Дівчата завжди бачать вас наскрізь. Якщо ви скажете, що сьогодні збираєтесь на гурток з гончарного мистецтва або хочете спуститися в секретний тунель метро, вона зрозуміє, що ви заливаєте, а це зіграє не на вашу користь. Будьте собою. Скажіть, що сьогодні ви хотіли піти в бар і випити з друзями або поганяти м’яч на полі, але передумали, і волочитиметеся за нею весь день, щоб не втратити таку красу. Чесність і невимушеність – ось що працює.

2. Ви не можете згадати її ім’я

Тільки правда та кам’яне обличчя. Нізащо не намагайтеся довідатися, як її звуть, за допомогою навідних питань, або знайти її в соцмережах, поки вона ніби дрімає. Ви спокійні та не бачите проблеми. Зрештою, якщо ви були надто п’яні, щоб запам’ятати цю інформацію, вона, швидше за все, теж навряд чи пила лише воду, і цілком могла забути, як вас звуть. Як тільки ви зрозумієте, що не впевнені, що перед вами Маша, сміливо ставте запитання на тему. Головне – не тягніть і запитуйте якомога раніше. Якщо ви зробите це за сніданком, то все зникло. І намагайтеся, щоб жоден м’яз вашого обличчя при цьому не здригнувся.

3. У вашій спальні повний бардак

Просто бардак – це ще нічого, але якщо в кімнаті брудно – інша справа. Розкидані деталі одягу, гітарні струни, нові підніжки для мотоцикла, гриф штанги, що лежить одним кінцем на кріслі, — це нормально. А от порожні пивні пляшки та старі упаковки з-під їжі з доставки – це вже діагноз. Якщо все вийшло спонтанно, постарайтеся швидко прибрати все це на увазі, але пам’ятайте: жратва в спальні – атрибут лузера. Жінкам такі не подобаються.

4. Ви не уявляєте, що запропонувати їй на сніданок

Якби ви їй не сподобалися, вона пішла б до сніданку. Якщо дівчина залишилася, приготуйте щось, просте і ефектне. Ви ж умієте смажити яєчню? Чудово! Додайте в неї нарізану селеру та томати, посипте блюдо сиром та чорним перцем. Якщо є оливкова олія – чудово. Збризкайте їм все, що подаєте до столу, і смаки посиляться у кілька разів. Беріть з холодильника все, що трапиться під руку, і імпровізуйте — багато дівчат вважають, що це страшенно сексуально, і вже набагато краще, ніж запрошення в кав’ярню за рогом.

5. Ви не можете зрозуміти, наскільки вона зацікавлена вами

Не забивайте собі голову безглуздими думками. Якщо вона опинилася у вашому ліжку, значить, ви її дуже цікавите. Принаймні більше, ніж вашого друга, з яким вона ніби фліртувала вчора в барі. Краще розберіться, чи справді вона вам до вподоби. Якщо так, то дійте: будьте собою і не соромтеся показати їй, що вона дівчина вашої мрії. Якщо ні — делікатно та ввічливо, але послідовно та зрозуміло з’їжджайте з теми любовних стосунків у бік приятельських.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів