Як правильно викинути ялинку

Розповідаємо, що робити з святковим деревом, що відслужило свій вік.

Звичайно, сумно розлучатися із зеленою красунею, яка тішила око протягом новорічних свят, але треба. Жива ялинка або сосна, встановлена вдома, незабаром почне обсипатися, якщо вже не почала, і остаточно втратить привабливий вигляд. Тож радимо не відкладати справу в довгу скриньку і зайнятися розбором новорічного дерева.

Для початку потрібно розстелити під ялинкою кілька газетних розворотів (для голок, що падають), а потім зняти з неї всі іграшки і акуратно скласти їх в коробку або ящик. Скляні екземпляри краще перекласти папером чи ватою. Після того, як усі іграшки та гірлянди будуть зняті, потрібно надіти на руки рукавички та витягти дерево з діжки або підставки. Якщо ваша ялинка дуже висока, її слід розпиляти на кілька частин і упаковати в пакети, щоб не засмічити голками весь будинок; а якщо вона маленька, то можна відразу надіти на неї сміттєвий пакет великого об’єму і перев’язати в кількох місцях мотузкою.

Не варто вправлятися в метанні дерева з балкона, краще викинути його в контейнер для сміття.

До речі, навіть ялинка або сосна, що відслужила свій святковий вік, може вам знадобитися. Ми маємо чудовий рецепт вітамінного напою з хвої для зміцнення імунітету. Склянку промитої хвої залийте літром води і доведіть до кипіння. Потім наполягайте протягом доби. Приймайте по півсклянки настою перед їжею, додаючи лимон.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів