Як заробити у Новорічні свята: топ-10 ідей

Інструкція для тих, хто не хоче сидіти без діла, поки всі довкола відпочивають.

У довгі новорічні канікули, поки одні розважаються та витрачають гроші, інші заробляють на їхньому бажанні влаштувати собі свято. Ви теж можете підзаробити, благо варіантів підробітку багато і якийсь із них напевно вам підійде.

Кур’єр

Сьогодні практично всі – їжу, одяг, побутову техніку – замовляють в інтернеті. Професія кур’єра з малопомітної та малооплачуваної перетворилася на гідну та затребувану. Найкраще платять кур’єрам, які мають свій автотранспорт, але навіть якщо ви пересуваєтеся громадським чи пішки — це не біда. Сервісам доставки їжі завжди потрібні люди, можна швидко оформитися і почати заробляти. У новорічні свята та передноворічні дні, коли люди роблять подарунки та покупки і не хочуть готувати, попит великий.

Таксист

Для таксистів і бомбардував Новий рік — золотий час. Замовлень багато, народ їде, поспішає у своїх справах, а ціни на послуги 31 грудня та 1 січня зростають у рази. Досвідчені таксисти працюють всю новорічну ніч і додому заскакують тільки для того, щоб разом із сім’єю послухати, як б’ють кремлівські куранти, і встигнути загадати бажання.

Хенд-мейд

Якщо ви вмієте робити щось своїми руками, то це може принести гроші. Вмієте розмальовувати кулі, робити різдвяний вінок з ялинки, ялинкові іграшки з епоксидної смоли, в’язати прикраси з макраме, розмальовувати шоппери, ліпити з глини посуд, валяти валянки – поділіться своїми вміннями та навичками з іншими.

Нині у кожному місті є арт-студії, де можна орендувати приміщення та провести свій майстер-клас. Окрім цього, практично скрізь відбуваються новорічні ярмарки для народних умільців, на яких можна продавати свої роботи, заплативши символічну плату у кількасот гривень.

Наприклад, мій сусід по житловому комплексу збирає «розумні» гірлянди, які мають велику кількість ефектів та працюють у різних режимах.

Авторські листівки

Хоча ми майже не користуємося поштою, авторські листівки сьогодні у тренді. Їх зовсім не обов’язково посилати, можна просто подарувати з рук до рук, і це стане приємним, індивідуальним подарунком. Якщо ви вмієте добре малювати, то це ваша тема. Звичайно, доведеться витратитися на фарби, пензлі, папір, друкарню, але того варте. Ви отримаєте не лише гривні, а й подяку за свою працю.

Артист зали

У новорічні свята можна потроїтися артистом зали — аніматором. Вимоги невисокі, візьмуть і без акторського досвіду, головне — харизма, вогонь в очах та вміння працювати з великою аудиторією. Підробіток із цієї ж серії — актор квесту. Ця модна розвага серед молоді, у свята на квестах роблять гарні гроші.

Няня чи зооситтер

У свята та дорослим хочеться відпочити, вирватися з дому. Якщо дитина зовсім маленька і у вас немає родичів чи знайомих, які б з нею посиділи, потрібна нянька, хоч би на кілька годин. Теж саме з домашніми вихованцями: багато хто в новорічні свята їде з дому, і за тваринами потрібен нагляд. Зооситтери тим часом користуються підвищеним попитом.

Інструктор зі сноуборду (гірських лиж)

Для тих, хто «на ти» з дошкою чи гірськими лижами, Новий рік — чудовий спосіб заробити. Можна піти на майданчик, де цим займаються, чи самому просувати свої послуги.

Вата, яблука в карамелі та кульки

Супутні символи будь-якого свята — солодка цукрова вата, яблука в карамелі, повітряні кулі завжди користуються попитом. У Новий рік до них додається, мабуть, ще дедморозівський ковпак. Я знаю сім’ю, яка, продаючи в цирку яблука в карамелі, сколотила статки.

Влаштуйте розпродаж

Викинути мотлох з дому, як співає Олександр Іванов, може будь-який дурень, а от заробити на цьому мотлоху здатна розумна і розважлива людина. Старі речі можна продавати через послуги безкоштовних оголошень, а можна віднести на блошиний ринок або взяти участь у «гаражному розпродажі». Новий рік – саме час розхламлятися!

Дід Мороз і Снігуронька

Все геніальне — просто, а найвища оплачувана робота у Новий рік — Дід Мороз та Снігуронька. У казкових персонажів у передноворічні та новорічні дні в будь-якому місті цінник такий, що батьки закачаються, як ялинкові іграшки. У цьому бізнесі найголовніше — надійний партнер, щоб Дідусь та його Внучка були тверезими та не пустували, тому деякі працюють зі своїми чоловіками та дружинами або не змінюють сценічного партнера роками.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів