Яка швидкість інтернету оптимальна для дому, – розповіла експерт

Як зрозуміти, що тариф настав час міняти?

Домашній Інтернет сьогодні є у більшості квартир. Однак багато користувачів досі обирають базовий тариф. З появою будинку кількох гаджетів цієї мінімальної швидкості може вистачати. Яка потрібна і чому, розповіла експерт із телекомунікацій Катерина Стадник.

За словами фахівця, провайдери сьогодні пропонують зв’язок із швидкістю Інтернету від 60 до 900 мегабітів за секунду (Мбіт/с). Щоправда, більшість українців багато років залишаються на базовому тарифі, який становить лише 100 Мбіт/с. Це найпопулярніший продукт у провайдерів.

Якщо в сім’ї кілька гаджетів, наприклад, пара телефонів, комп’ютер і ноутбук, і всі вони включаються в один час, то сотні може всім не вистачити.

«Все більше клієнтів обирають швидші варіанти: 250-300 Мбіт/с. Вважаю, що це оптимальна швидкість для поточних запитів користувачів. Вона потрібна тим, хто має в будинку багато пристроїв, що підключаються до інтернету одночасно», — заявила експерт.

Стадник навела приклад. Вона зазначила, що в сім’ї, в якій користуються п’ятьма пристроями з інтернетом плюс Smart TV, якраз вистачить тарифу, який забезпечує швидкістю до 300 Мбіт/с. На думку фахівця, ще важливо розуміти, з якою метою вам потрібна Мережа. Тим, хто багато часу проводить за роботою, грає в ігри та дивиться відео, швидкість потрібно більше, ніж тому, хто час від часу читає новини.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів