Які квіти стоять довго у вазі: як продовжити життя квітів

Є види квітів, букети з яких тішать довше. Ми розповімо, що це за квіти і як їх доглядати.

Це траплялося з кожним із нас: ви ретельно перебираєте весь асортимент у магазині, щоб знайти найсвіжіші квіти. Але через кілька днів усі вони сумно кидають пелюстки і зникають. Деякі види квітів просто не можуть стояти довше за кілька днів. А інші радуватимуть вас довше. Про які кольори йдеться і як продовжити їхнє життя – читайте у нашому матеріалі.

Хризантема

Ця популярна квітка – чудовий вибір для букетів. Обов’язково видаліть все нижнє листя, перш ніж поставити хризантеми у воду, де вони простоять 10 і більше днів.

Гвоздика

Гвоздики – популярні та широкодоступні квіти. Вони можуть простояти у вазі до трьох тижнів, якщо регулярно оновлювати їм воду і тримати подалі від прямих сонячних променів та джерел тепла.

Лаванда

Ця квітка славиться своїм неповторним ароматом. Зрізані стебла зберігаються у воді протягом кількох тижнів. Або ви можете висушити букет, який радуватиме вас протягом декількох місяців.

Гортензія

Гортензії чудово виглядають протягом кількох тижнів у воді. Також можна просто помістити зрізані стебла у вазу та дати їм висохнути природним шляхом. Цей метод не вимагає від вас жодних зусиль, а сушені квіти простоять до року – хоча колір, швидше за все, потьмяніє.

Альстромерія

Альстромерія – ще один популярний та гарний вибір для букетів. Вона вирощує кілька квітів на стеблі, що допомагає створити повнішу квіткову композицію. І оскільки на кожному стеблі розпускається кілька бутонів, букет альстромерій може простояти у вазі до двох тижнів, доки розкриваються усі бутони.

Є кілька простих лайфхаків, які допоможуть зберегти свіжість букета.

  • Завжди обрізайте стебла перед тим, як ставити квіти у воду. Повторюйте це кожні два дні, щоб свіжа вода могла проникнути у стебло квітки.
  • Свіжа чиста вода продовжить життя зрізаним квітам. Виймайте квіти з вази кожні два-три дні, підрізайте стебла, обполіскуйте вазу та наповнюйте її свіжою водою.
  • Перш ніж поставити зрізані квіти у вазу, видаліть все зайве листя біля стебла, це зменшить кількість бактерій у воді, допомагаючи зберегти воду чистою і дозволяючи не витрачати сили на харчування листя, а зосередитися на бутоні.
  • Переміщення букета в холодильник на ніч також допоможе продовжити життя вашої квіткової композиції, особливо добре цей трюк працює влітку.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів