Які спецавтомобілі востребувані в Україні серед енергетиків?

Під час відновлення енергетичної інфраструктури потрібна різноманітна, сучасна та витривала спецтехніка. Україна восени та взимку 2022–2023 років пережила безліч ракетних атак з боку рф, які здебільшого були направлені на об’єкти енергетики. Для відновлення роботи електричних станцій, трансформаторів, опор ЛЕП, стовпів вуличних ліхтарів як ніколи інтенсивно застосовуються такі види спеціальної техніки, як автогідропідіймачі, автокрани, аварійно-ремонтні майстерні, бригадні автомобілі, бурокрани тощо.

Виробництво та продаж спецтехніки – Україна обирає співробітництво з Заводом спецтехніки Техкомплект

Українська виробничо-комерційна компанія «Техкомплект» є одним з провідних постачальників саме такої, нової та сучасної спеціальної техніки. Власна виробнича база розташована в Київській та Полтавській областях. Розташування офісу продаж Техкомплект, де може бути замовлена нова українська спецтехніка, – Київ, багатоканальна телефонна лінія 0 800 300 730.

Окрім продажу нової спеціальної техніки, Техкомплект 4 роки тому організував власний авторизований сервісний центр, в якому можна виконати сервісне обслуговування або ремонт (у тому числі, і повне відновлення – капітальний ремонт) автовишок, автокранів, кранів-маніпуляторів, бензовозів, самоскидів, вахтових автобусів тощо.

Автогідропідіймачі для регіональних компаній ДТЕК та Обленерго

Корпорація ДТЕК вже багато років є корпоративним клієнтом заводу Техкомплект, тому на об’єктах корпорації працюють переважно італійські телескопічні та комбіновані автовишки, а також корейські телескопічні автовишки, які зібрано та встановлено на вантажні шасі саме на цьому заводі. Те ж саме можна сказати про регіональні компанії «Обленерго». Перевагу віддають 14-, 18-, 28-метровим італійським автогідропідіймачам Comet та 30-, 34-метровим корейським автовишкам Skyman.

Вартість готового автогідропідіймача залежить від:

  • Робочої висоти стріли автовишки
  • Ціни базового вантажного шасі.

Про характеристики та особливості телескопічних та комбінованих автовишок можна дізнатись у відділі продаж заводу.

Серед активних користувачів автовишок Техкомплект слід зазначити і комунальників та регіональні служби «Міськсвітло», «Зеленбуд», «Благоустрій».

Автогідропідіймачі

Використання мобільних майстерень для оперативного виконання відновлювальних робіт

Ще один тип спеціальної техніки, який завжди має попит серед українських енергетиків, – це аварійно-ремонтні та бригадні автомобілі. Як видно з назви, такі автомобілі використовують для доставки бригад енергетиків, які виконують аварійно-відновлювальні роботи на таких енергетичних об’єктах, наприклад, як опори ЛЕП та вуличних ліхтарів.

Майстерні можуть виготовлюватись на базі автобусів з ЦМФ або на вантажних шасі. Фургони для аварійних майстерень та вахтових автобусів можуть мати різноманітну конфігурацію і різну кількість пасажирських місць.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів