З Харківської області на Житомирщину евакуюють маломобільних людей

Через збройну агресію рф, до Житомирської області евакуювалося понад 111 тисяч осіб із Запорізької, Донецької, Луганської, Херсонської та Київської областей.

Про це повідомляє Житомирська ОДА, передає Агентство новин “Надія”.

Наразі в 12 інтернатних установах перебуває 296 переселенців. 17 березня до цих установ евакуювали 46 маломобільних громадян з інвалідністю із Харківської області. Їх розмістили у геріатричних пансіонатах області.

18 підопічних із Хорошівського геріатричного пансіонату Харківської обласної ради перебуває в Бердичівському геріатричному пансіонаті. Ще18 підопічних із Харківського геріатричного пансіонату Харківської обласної ради перемістили до Житомирського геріатричного пансіоната.

10 підопічних із Зміївського геріатричного пансіонату Харківської обласної ради розмістили в Коростенському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці.

У системі соціального захисту населення Житомирської області функціонує 14 інтернатних  установ,  у яких на повному державному утриманні  перебуває 2,4 тисяч одиноких непрацездатних громадян та осіб з інвалідністю, в тому числі 2 дитячі будинки – інтернати, у яких перебуває 191 вихованець.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів