Житомирщину відвідали Президент України і прем’єр-міністерка Естонії

У Житомирській області відбулися двосторонні переговори президента України Володимира Зеленського з прем’єр-міністеркою Естонії Каєю Каллас.

Про це повідомляє голова Житомирської ОВА, передає Агентство новин “Надія”.

З початку повномасштабного вторгнення Естонія підтримувала Україну та стала координатором відновлення зруйнованої росіянами інфраструктури саме на Житомирщині.

Під час зустрічі Володимир Зеленський та Кая Каллас обговорили ситуацію на фронті та подальшу підтримку наших міжнародних партнерів, яка сприятиме наближенню нашої Перемоги.

Зокрема обговорювали лікування наших військових, допомогу з протезуванням поранених, їх реабілітацією. Також відзначили важливість майбутнього саміту НАТО у Вільнюсі. Кая Каллас зазначила, що заради миру у Європі Україна має бути членом ЄС та членом НАТО.

За підтримки естонських партнерів Житомирська область вже розпочала відбудовувати інфраструктуру, яка постраждала від російської агресії. Першим проєктом стало будівництво нового дитячого садочка в Овручі. Першу чергу модулів вже змонтували. Наразі триває підключення до мереж та оздоблювальні роботи.

Також Уряд Естонії передав громадам Житомирської області близько 80 одиниць техніки. Це автомобілі екстреної медичної допомоги, спецтранспорт для пожежників та лісівників, автобуси для освітніх закладів області.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів