Житомирські рятувальники змагалися у легкій атлетиці

У Житомирі відбувся Чемпіонат з легкої атлетики, в якому брали участь представники ДСНС.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Житомирській області, передає Агентство новин “Надія”.

З 18 по 19 травня у Житомирі проходив Чемпіонат ДСНС України з легкої атлетики (бігу). У змаганнях брали участь 23 команди, близько 170 спортсменів з різних куточків нашої країни.

На Чемпіонаті були представлені чотири види випробувань. Серед них забіг на 1000 м серед жінок; серед чоловіків — на 1000, 3000 та 5000 м. Заключною стала естафета “шведка”.

У змаганнях на забіг на 1000 м серед жінок першість виборола Наталія Маньковська (Чернівецька область). Срібло отримала Емілія Зюбанова (Національний університет цивільного захисту України). Третє місце посіли Інна Ковтун (м. Київ) та Юлія Приходько (Волинська область).

У забігові на 1000 м серед чоловіків перемогу здобув Володимир Жогло (Національний університет цивільного захисту України), друге місце за Владиславом Мамалицьким (Чернівецька область), третє місце посів Владислав Качан (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності).

В забігу на 3000 м серед чоловіків перше місце зайняв Сергій Рибак (Одеська область), друге місце посів Іван Павлюк (Чернівецька область), а третє – Григорій Хомич (Волинська область).

У забігові на 5000 м серед чоловіків переможцем став В’ячеслав Олішевський (Житомирська область); друге місце посів Сергій Фіськович (Волинська область); третє місце здобув Вадим Сапа (Запорізька область).

В естафеті “шведці” першість вибороли спортсмени ГУ ДСНС у Чернівецькій області; друге місце посіла команда Черкаського інституту пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України; третє місце здобули спортсмени ГУ ДСНС у Житомирській області.

За результатами усіх випробувань, у змаганнях перемогла команда Національного університету цивільного захисту України. Срібло вибороли спортсмени ГУ ДСНС у Волинській області. Бронзу отримала команда ГУ ДСНС у Чернівецькій області. Житомиряни посіли у Чемпіонаті 5 загальнокомандне місце.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів