Житомирські старшокласники обговорювали концепцію освітнього простору з міністром освіти та науки

У Житомирі відбулася нетипова зустріч учнів з міністром освіти та науки Оксеном Лісовим.

Про це повідомляє Житомирська міська рада, передає Агентство новин “Надія”.

На зустрічі були присутні співзасновниці благодійного фонду savED Ганна Новосад та Оленка Северенчук, журналістка Мирослава Гонгадзе та виконавча директорка Finn Church Aid Патриція Марущак. Обговорювали концепцію створення нового освітнього простору ліцею № 25.

Над цією концепцією працюють українські вчителі та методисти, які співпрацюють з фінськими і американськими експертами. Цього разу експертами стали учні старших класів Житомира.

Молодь пропонувала різноманітні ідеї, серед яких коворкинг, більше спортивного простору, навчальні лабораторії, соціально орієнтовані курси при школі.

До обговорення також підключили і «фішки» ліцею. Виділили чотири ключові напрямки: інтердисциплінарний, медицина та біотехнології, інформаційні технології, інженерія та конструювання. Запропонували замінити класи на потоки. Подали ідею щодо вибору різнопрофільних предметів. Також пропонували профорієнтацію та індивідуальне консультування.

У закладі планується модульний принцип навчання (6 тижнів — теоретичний модуль, тиждень перерви і 6 тижнів практики), проєктну діяльність та міжнародну співпрацю.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів