Де придбати анальні пробки в Україні?

Хочемо запропонувати до вашої уваги досить простий, але водночас універсальний інтимний товар — анальні пробки. Їх також часто називають втулками, анальними плагами Ці унісекс-іграшки порадують вас широкою різноманітністю та яскравими враженнями від використання.

Де придбати анальні пробки

Пробки підходять як безпосередньої стимуляції, так плавної підготовки до анального сексу. За умови використання пробок жінками під час сексу досягається ефект подвійного проникнення, а також суттєво звужується піхва. Чоловіки оцінять спеціальні втулки для стимуляції простати.

Секс-шоп Kazanova.ua радий представити вам широкий розділ з анальними пробками https://kazanova.ua/ua/analnye-probki/, який налічує понад 2000 найменувань. Ця кількість постійно зростає. Секс-шоп Казанова постійно працює над тим, щоб додавати більше цікавих товарів. Зараз в асортименті понад 30000 товарів для дорослих.

Які анальні пробки бувають і як вибрати підходящу?

Усі анальні іграшки насамперед відрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені. Залежно від цього відрізнятиметься також вага, рівень ковзання, спроможність до швидкого нагрівання та багато іншого. Пробка із силікону й такого ж розміру іграшка зі скла або металу принесуть вам різні відчуття.

Ще один важливий аспект іграшок для анальних втіх — розмір. Особливу увагу на нього варто звернути новачкам. Ми радимо для першого досвіду вибирати пробки, максимальний діаметр яких не перевищує 2–3 см, а довжина — 10 см.

Просунутим користувачам рекомендуємо звернути увагу й на більш оригінальні іграшки, наприклад, відкриті пробки або розширювальні втулки, а також на пробки з вібрацією й дистанційним керуванням.

Анальні пробки

Вкрай важлива в анальній стимуляції безпека ваших ігор. Так, наприклад, будь-яка іграшка має мати широкий обмежувач на кінці, щоб уникнути зісковзування. Обов’язково використовуйте велику кількість лубриканта!

Замовлення анальних втулок у секс-шопі Казанова

Розділ з анальними пробками порадує вас широким вибором фільтрів, налаштувавши які ви зможете знайти свою ідеальну пробку. Якщо в процесі вибору або оформлення замовлення у вас виникнуть будь-які питання, наші консультанти завжди готові дати на них розгорнуту професійну відповідь.

Ми також гарантуємо вам швидку та безкоштовну доставку по Україні. Для вашого максимального комфорту — лубрикант до 200 мл та батарейки для іграшок із вібрацією в кожному замовленні!

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів