Десантник з Житомира презентував власну книгу

Хлопець створив збірку віршів, які він писав перебуваючи у війську.

Про це повідомляє Житомирська міська рада, передає Агентство новин “Надія”.

22-річний Ілля Ярош з минулого року перебуває у лавах ЗСУ. Десантник захоплюється написанням віршів, писав і під час служби. Так зʼявилася збірка віршів «Романтичні редути», яку він презентував в Домі української культури.

«Я писав вірші ще зі школи. А з початком війни зрозумів, що їх треба показувати. Наші цінності, наша філософія — це постійна боротьба: внутрішня, в собі, а також — за державу. А ще, наше життя — це почуття та емоції. Саме на основі цього всього виник один вірш, тоді другий… і це вилилось у збірку. В країні війна. Я пішов у 95 ОДШБр. Це Герої, які стоять в пекельних місцях, які боронять спокій українців… Я продовжив писати і у війську», – каже Ілля.

На написання віршів автора надихнула історія України – козацтво, революція 1917-21 років, Майдан, війна в 2014-му та, звичайно, повномасштабне вторгнення.

Деякі вірші присвячені темі життя та смерті, частина з них – родині, зокрема матері Іллі. Рідні прийшли на презентацію книги, аби підтримати хлопця. Прийшли навіть колишні вчителі. Хлопець навчався у житомирському ліцеї №27.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів