Цей метод епіляції практично не дає вросле волосся

Принаймні так говорять експерти.

Якщо ви ще не дозріли для лазера, який допомагає частково або повністю прибрати волосся з тих зон, з яких вам хотілося б, а колючки, що з’являються після бритви через 2-3 дні вам вже набридли, потрібно вибирати методи епіляції. Воскові смужки, як і епілятор, можуть «подарувати» волоски, що вросли.

Залишається вирушати в салон і здаватися до рук професіоналам. Так вам можуть запропонувати два методи: віск та цукор. Віск з більшою ймовірністю дає врослі волоски. Експерти радять тим, хто страждає від псевдофолікуліту віддати перевагу шугарінгу. Чому ж цукор кращий за восок? Відповідає експерт.

У чому переваги шугарінгу

Цукрова паста, як і віск, буває холодна і гаряча. Гаряча паста, на відміну від воску, не така відчутна на шкірі, тому не принесе подразнень. Ще один плюс шугарінгу – це техніка. Волоски при цукровій епіляції видаляють зростанням, а не проти. В результаті волосся не обламується, його напрям зростання не порушується, а значить, з найменшою часткою ймовірності у вас з’являться вростання.

Як підготуватися до шугарінгу

Звичайно, для найкращого результату після епіляції необхідно до неї підготуватися. Відростити волоски не коротше 3-5 мм, а від бритви доведеться відмовитися на 10-12 днів. За кілька днів до процедури необхідно виключити доглядові засоби на олійній основі, а також креми із щільними текстурами. А за 2-3 дні до шугарінг варто зробити пілінг, щоб прибрати відмерлі клітини шкіри, які можуть перешкодити отриманню ідеального результату. У день процедури слід одягнути вільний одяг.

Що робити після процедури, щоб не було вросле волосся

Через 3-4 дні після епіляції ви можете зробити пілінг за допомогою дрібнодисперсного скрабу або найсучасніших і м’яких засобів для тіла з категорії ензимних пудр. До складу таких продуктів входять ензими – папаїн та бромелайн. Вони м’яко розчиняють ороговілі клітини і очищають шкіру, а ферменти, що входять до складу, заспокоюють її.

Пілінг робіть 2 рази на тиждень. А ось щодня не варто забувати про зволоження тіла, щоб шкіра була насичена, на сухій дермі швидше утворюються волоски, що вросли. Тому обов’язково використовуйте живильні та зволожуючі засоби з маслами, гіалуроновою кислотою, екстрактом алое вера, гліцерином. Взимку додайте креми з високим вмістом комплексу NMF – крім гіалуронової кислоти, у складі є сечовина. Цей дует чудово зволожує зневоднену та суху шкіру, рятує від появи лущення.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів