Тюльпани – романтичне послання для коханої людини

Це прекрасні весняні квіти подобаються усім жінкам, вони ніжні, милі та тендітні. Букет із тюльпанів, ідеально підійде для коханої. Існує легенда, у стародавні часи, дуже заможній чоловік, проїжджаючи через невелике село, закохався у місце дівчину. Проте, він був вимушений одружитися на іншій, щоб укріпити свій статус. У цю молодицю закохався звичайний хлопець, дізнавшись про це, вельможа дуже приревнував, тому вирішив побитися з ним об заклад. Якщо парубок зможе зробити великий тунель через міцну гору, пан залишить дівчину у спокої та дозволить їм одружитися.

Хлопець погодився та почав працювати, тим часом обраниця стала приносити робітнику їжу та воду, почала закохуватися. Дізнавшись, пан розгнівався, та вирішив пустити чутки про смерть молодиці. Парубок повірив у брехню, зрозумів, що більше не хоче жити, та стрибнув із гори. Там де була його кров, виросли червоні квіточки, завдяки цьому вчинку тюльпани стали символом вічної та відданої любові. Тому подарувавши квіткову композицію із весняних квіточок, ви зможете освідчитись у своєму справжньому коханні.

Який символізм несе колір тюльпанів

Кожен відтінок тюльпана оптом https://camellia.ua/view/tulips-opt має своє значення, завдяки цьому, можна висловити людині найрізноманітніші почуття та побажання:

  1. Рожеві означають щастя та добро, їх можна дарувати колезі по роботі. А коханій людині висловите свою турботу, вдячність за те що ви разом. Букет буде виглядати розкішно та ніжно одночасно.
  2. Червоні тюльпани це символ пристрасті та палкого кохання, їх символізм нагадує троянду такого кольору. У деяких віруваннях, вважають, що саме червоний відтінок квітки може принести світову славу та визнання, але тільки у тому випадку, якщо людина справді закохана.
  3. Чорні раніше дарували тільки аристократам або королівським особам. Це елегантність, вишуканість, повага та захоплення. Треба зауважити, що насправді, це просто дуже темний фіолетовий відтінок, у природі, насправді чорних тюльпанів не існує.
  4. Жовті означають щиру дружбу та відданість. Деякі люди вважають що це символ розлуки, але це ніщо інше як банальний забобон та стереотип. На сам перед такий тюльпан означає сонце, тепло, радість та віру у майбутнє. Подаруйте його людині, яка дуже сумує або у якої поганий настрій.
  5. Білі квіти символізують невинність, цнотливість та чистоту. Букетик буде доречним для того, перед ким ви хочете вибачитись. Також вони подарують радість юним особам.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів