Як отримати вищу освіту українцям в Німеччині

Отримати знання професії на тому рівні, який буде відповідати вимогам роботодавців в ЄС – завдання не з простих. На превеликий жаль, дипломи українських вишів не дуже сприймаються за кордоном. І якщо хочеться працювати в міжнародній компанії, потрібно ще додатково проходити навчання, підтверджувати свою кваліфікацію тощо.

Можна піти іншим шляхом. Наприклад, не гаяти часу та відразу отримати вищу освіту у Німеччині. Для українців допомагає це зробити освітня агенція Startstudy. Вона організовує навчання в Німеччині, та інших німецькомовних країнах. Допомагає обрати навчальний заклад та спрямувати студента таким чином, щоб йому було простіше адаптуватися та успішно пройти всі етапи:

 • подачу документів;
 • вибір напрямку чи вже конкретної спеціалізації;
 • проходження екзаменів (якщо вони передбачені програмою вступу);
 • пошук безкоштовних програм для українських претендентів на місце.

Існує багато питань, які в чужій країні краще вирішувати із допомогою фахівці. А знайти досвідчених можна якраз в агенції Startstudy.

Навчання в Німеччині

Які варіанти освіти є в Німеччині для українців 

Перед тим, як подавати документи до якогось освітнього закладу в Німеччині, потрібно розібратися з рівнем німецької мови. Тому що, якщо вона не відповідна, то вступ до німецького ВНЗ може дуже ускладнитися. Але якщо звернутися до освітньої агенції Startstudy, то й такі питання можна легко вирішити.

В Німеччині є декілька варіантів здобути вищу освіту. Можна обрати:

 • школу (12 рік) для вирівнювання програми;
 • підготовчий державний коледж;
 • підготовчий приватний коледж;
 • відразу університет.

Якщо є впевненість в знаннях німецької мови, тобто вона на рівні від В2, то можна пропустити підготовку. Але тільки в деяких випадках, тому що потрібна не тільки мова, а й знання на рівні своїх однолітків. Беручи до уваги різницю в навчальних програмах, наздоганяти потрібно буде десь один рік. Саме тому надійніше йти не до університету після української школи, а ще на один рік до німецької школи або до підготовчого коледжу.

Звичайно ж, є надійний варіант відразу вступити до німецького ВНЗ, тільки приїхавши з України. Для цього потрібно вже мати освіту один чи два роки в українському виші та знати мову.

Стосовно останнього, в деяких вузах Німеччини проводиться навчання не тільки німецькою, а й англійською. Але тоді прийдеться підлаштовуватися під напрямки. І може статися так, що тільки тому, що немає достатнього рівня німецької, прийдеться відмовитися від обраного колись напрямку.

Як саме Startstudy допомагає українцям отримати освіту в Німеччині

Звернувшись до освітньої агенції Startstudy, можна відразу отримати кваліфіковану допомогу. Компанія працює з 2012 року, тому має вже достатньо знань, як пройти всі етапи вступу до ВНЗ в Німеччині.

В цьому допомагає:

 • наявність офісу саме в Німеччині;
 • знання законодавства європейської держави;
 • велика кількість співробітників з різними напрямками діяльності (юристи, перекладачі).

Агенція Startstudy має зв’язки з усіма освітніми німецькими закладами. Тому має змогу допомогти обрати студенту той, що найбільш відповідає за рівнем знань та напрямком, майбутньою професією та іншими нюансами.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів