Виклик евакуатора: як обрати надійний варіант та скільки це коштує

Кожен водій хоч раз у житті потрапляв у дорожню пригоду, коли його автівка відмовлялася їхати й було потрібно доставити її на СТО або у гараж. Для того, щоб не розгубитися у такій ситуації потрібно заздалегідь обрати фірму, що надає послуги евакуатора, наприклад “Автосос” https://evakuator.services/zhitomir/ та зберегти собі номер телефону, щоб потім не шукати довго.

Викликаємо евакуатор: що потрібно сказати диспетчеру

Щоб евакуатор міг прибути вчасно і завантаження вашої автівки пройшло без ускладнень, ви повинні надати диспетчеру наступну інформацію стосовно ситуації:

  • де саме знаходиться автівка (це може бути точна адреса або координати з навігатора);
  • яка модель і марка авто, скільки важить (це потрібно щоб обрати вірну вантажність евакуатора);
  • яка саме несправність (це потрібно, щоб визначити спосіб завантаження автівки на евакуатор, а також потребу у додаткових послугах, наприклад за допомогою лебідки чи гідроманіпулятора);
  • адресу призначення (це необхідно, щоб розрахувати вартість транспортування автівки).

Також застосувати евакуатор можна, якщо потрібно доставити автівку або інший транспортний засіб з автосалону, з митниці або з порту. Крім автівок, за його допомогою можна перевозити мотоцикли, скутери, квадроцикли, гідроцикли, човни та навіть спортивні автівки з низьким кліренсом.

Переваги послуги евакуатора

Більшість водіїв за потреби доставити автівку в майстерню звертаються до родичів або друзів з проханням про допомогу і буксують свій транспортний засіб з використанням троса. Так, це найдешевший спосіб, але тільки на перший погляд.

По-перше, при буксуванні завжди є ризик додатково пошкодити автівку.

По-друге, більшість моделей з “автоматом” взагалі не можна буксувати чи є особливі вимоги, як це правильно зробити. 

Евакуатор, на відміну від буксування, має багато переваг:

  • безпечне завантаження на евакуатор (за допомогою додаткового устаткування за потреби);
  • надійна фіксація автівки на евакуаторі;
  • безпечне транспортування будь-якого транспортного засобу у потрібне місце;
  • доступність послуги у будь-який час без вихідних та свят 24/7.

Таким чином немає потреби чекати, коли в когось з’явиться час, щоб вам допомогти, а достатньо просто подзвонити у й отримати допомогу.

Вартість послуг евакуатора

Стосовно вартості послуг евакуатора потрібно знати наступне. Є вартість подачі евакуатора, у “Автосос” вона складає 700 грн у межах міста, а транспортування коштуватиме 20-40 грн/км в залежності від ваги автівки.

Також додатково сплачується простій евакуатора та завантаження автівки за допомогою лебідки чи гідроманіпулятора. 

Якщо потрібно перевезти спецтехніку чи якійсь габаритний вантаж, наприклад кіоск, то вартість послуги розрахують індивідуально.

Таким чином стає зрозуміло, що краще сплатити за послуги евакуатора, чим розв’язувати питання щодо транспортування автівки самостійно. 

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів