Як поводитися в ліжку з чоловіком: поради та секрети

Сексуальна незадоволеність – одна з причин розставання пар. Жінки часто не знають, як поводитися в ліжку з партнером, а чоловіки рідко готові відкрито розповісти про сексуальні уподобання. Як задовольнити обранця у ліжку, розповів гештальт-терапевт Дмитро Карпачов та психолог Михайло Лабковський.

Що люблять у ліжку чоловіки

Що люблять чоловіки у сексі? Для чоловіків, на думку гештальт-терапевта Дмитра Карпачова, важливими є недомовленість та інтрига. Щоб утримати партнера, жінка повинна дарувати йому різні емоції, огортати коханням і час від часу тримати у напрузі. Психолог упевнений, що будь-який чоловік буде в захваті від спонтанного швидкого статевого акту в не призначеному для цього місці, наприклад, у примірочній крамниці або в парковій зоні. Ризик бути спійманим додасть відчуттям гостроти.

Чоловікам у ліжку подобаються:

  • Оральні ласки. Таке доповнення до традиційного сексу доставить чоловікові як фізіологічне, і психологічне задоволення. Оральний секс дає чоловікові можливість отримати швидку розрядку та підкреслити домінуючу роль у стосунках. Сексуальні ласки ротом та мовою є своєрідним доказом довіри між партнерами.
  • Ранковий секс. Заняття коханням з ранку стають для багатьох чоловіків альтернативою гарячій каві або ранковій пробіжці. Вони дають представникам сильної статі заряд бадьорості та енергії на цілий день. Готовність обраниці до спонтанного сексу надає чоловікові впевненості у собі та доводить його потребу.
  • Рольові ігри. Чоловіки віддають перевагу сексуально розкутим жінкам і люблять експерименти в ліжку. Вони схвально подивляться на спільний похід у секс-шоп, купівлю костюма шкільної вчительки, стюардеси. Жінкам не варто соромитися своїх фантазій. Поділіться таємними бажаннями із партнером, швидше за все, він із задоволенням допоможе їх реалізувати.
  • Еротичний масаж. Дотики руками, губами та грудьми дарують чоловікові незабутні відчуття та позитивні емоції, допоможуть розслабитися після важкого дня та набратися сил перед подальшими ласками. Для сеансу еротичного масажу створіть особливу атмосферу: приглушене світло, приємні пахощі, спокійна музика.
  • Експерименти із позами. Одноманітність та місіонерська поза швидко набридають чоловікам. Вони завжди готові поекспериментувати з партнеркою та зайнятися сексом у позі наїзниці, доггі-стайл чи стоячи.

Знаменитий психолог, автор книг та публікацій, експерт у сфері особистісних відносин Барбара де Анджеліс у книзі «Секрети про чоловіків, які має знати кожна жінка» написала, що чоловіків відштовхує, коли жінки говорять про секс зневажливо, бентежаться, критикують партнера за потяг, сприймають секс виключно як борг.

Щоб дізнатися про сексуальні бажання та уподобання чоловіка, запитайте його безпосередньо. Партнер має власні сексуальні фантазії, які можуть сподобатися обом.

Як поводитися в ліжку з чоловіком

Психолог Михайло Лабковський упевнений, займаючись сексом із партнером, жінці не варто розмірковувати про недоліки фігури чи власну непривабливість. Зверніть увагу на сам процес, навчитеся розчинятися в моменті. Зосередьтеся на своїх відчуттях, діях та контакті з партнером. Так покращіть якість сексу та отримайте більше задоволення.

Не бійтеся виявляти ініціативу в ліжку. Фліртуйте і показуйте, що любите секс не менше за партнера. Увімкніть уяву та розповідайте обранцеві про свої еротичні фантазії. Пропонуйте чоловікові нові сексуальні ролі.

Як задовольнити чоловіка у ліжку? Експерти проекту «Фаза зростання» впевнені, що жінці необхідно перестати стримуватися під час інтиму та активніше висловлювати емоції. Не соромтеся бути гучною або непривабливою. Зітхання, стогін, затуманений погляд, зойк чи закушена губа стануть для чоловіка доказом, що партнерка теж отримує задоволення. В цьому випадку він відчує себе альфа-самцем і зможе швидше досягти сексуальної розрядки.

Дотримуйтесь наступних рекомендацій:

  • Хваліть чоловіка під час сексу. Це допоможе партнеру позбутися невпевненості у собі та подолати комплекси. Говоріть про його сексуальні достоїнства, акцентуйте увагу на тому, що він приносить задоволення. Хваліть його за ініціативність та вміння додати в інтимні стосунки родзинку.
  • Не забувайте про ерогенні зони. Редакція журналу “Мій секрет” стверджує, що знання ерогенних зон допоможе довести чоловіка до оргазму. Вивчіть тіло партнера та знайдіть місця, дотик до яких викликає максимальне збудження. Поекспериментуйте з ласками: спробуйте цілувати, ніжно покусувати найбільш чутливі місця, стежте, що викликає у нього емоційну бурю.
  • Використовуйте секс-іграшки. Це урізноманітнить інтимне життя і допоможе задовольнити приховані бажання. Перед використанням протестуйте річ самостійно, щоб не завдати травми і не зіпсувати враження від сексу.
  • Торкайтеся після близькості. Поведінка жінки після сексу так само важлива для партнера, як і емоції під час інтиму. Пам’ятайте, чоловіки потребують дотиків. Торкайтеся обранця руками, губами, тілом. Подібні ласки після сексу стануть для чоловіка доказом сексуальної тяги партнерки, допоможуть зняти втому, що накопичилася під час статевого акту.

Експерти Woman Journal рекомендують не забувати і про себе. Щоб відчути справжню пристрасть і принести задоволення партнеру, важливо знати власні сексуальні потреби та прагнути задовольнити їх. Не соромтеся говорити про свої переваги до інтиму та «направляти» обранця під час статевого акту, використовуючи мову тіла. Для чоловіка важливо, щоб його партнерка теж зазнала оргазму. Це підвищує його самооцінку та дозволяє зміцнити близькість із обраницею.

Сексуальні відносини – невід’ємна частина життя будь-якої пари. Щоб зробити їх різноманітнішими та задовольнити партнера, жінці необхідно докласти небагато зусиль. Додати нові ласки, урізноманітнити пози і розібратися зі своєю сексуальністю.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів