Які об’єкти соціальної інфраструктури відновлюватимуть на Житомирщині?

Стало відомо про актуальні плани з відновлення соціальної інфраструктури області.

Про це повідомляє голова Житомирської ОВА, передає Агентство новин “Надія”.

За рік у Житомирській області відновили 1800 об’єктів. Це вдалося зробити завдяки спільним зусиллям Держави, міжнародних партнерів, громад, бізнесу та волонтерів. На роботи було направлено 200 млн гривень з резервного фонду державного бюджету та інших джерел.

Паралельно весь цей час формувався Фонд відновлення, який зможе фінансувати масштабніші проєкти. Переік таких вже перебуває на остаточному затвердженні Міжвідомчої робочої групи. Залишилось затвердити. Відповідно до цього переліку, планується реалізувати близько 15 об’єктів – це і відбудова, і реконструкція, і модернізація.

В планах капітально відремонтувати два ліцеї в Коростені та Кирданах, побудувати дитсадок в Гришківцях, провести реконструкцію Обласної дитячої лікарні, а також обласної Лікарні імені Гербачевського. Також планується побудувати станцію знезалізнення води у Бердичеві, відремонтувати центр безпеки громадян в Овручі, а також провести реконструкцію стадіонів в Овручі та Олевську, а також стадіону Полісся в Житомирі.

Ще потрібно розробити проєктну документацію, щоб побудувати гуртожиток у Зарічанах та відремонтувати три мости у Народицькій громаді, які зруйнували окупанти.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів