Житомир вперше приймає чемпіонат з художньої гімнастики

120 гімнасток віком від 4 до 15 років продемонстрували гнучкість і грацію на відкритому чемпіонаті Житомирської області з художньої гімнастики. Учасники приїхали з Вінниці, Києва, Луцька, Житомира та області.

Повідомили у міськраді, інформує агенція Надія.

«У сьогоднішніх реаліях організувати захід було дуже складно, але ми готуємося до чемпіонату України і наші змагання є обов’язковим кроком для участі в чемпіонаті України. Дякуємо всім командам, які нас підтримували», – каже Руслана Білокур, президент Федерації художньої гімнастики Житомирської області.

Гімнастки, які сьогодні наберуть найбільшу кількість балів, претендують на виступ першого дорослого розряду та кандидата в майстри спорту. Ці діти виконують шість видів багатоборства і за отриманими результатами будуть обрані на чемпіонат України.

«Найбільше в гімнастиці я люблю перекидатися, вбиратися в яскравий костюм і робити макіяж», – каже наймолодша учасниця Олівія (4 роки), яка посіла 1 місце у своїй віковій категорії.

«Я займаюся гімнастикою з 6 років, це робота моєї душі. Ми підготували новорічний показовий виступ, щоб надихнути найменших на цей вид спорту», – розповідає Ангеліна, 12 років.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів